Používajte biocídy bezpečným spôsobom.
Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
O NÁS

    Firma bola založená v  roku 2009. Poskytuje služby a poradí klientom najvhodnejšie riešenie na dodržiavanie čistoty a hygieny. Poradíme a pomáhame pri vypracovávaní pandemického plánu , plánovania HACCP, upratovania atď. Dodávame čistiace prostriedky vlastnej značky Trend a Trend BIO, Sutter Professional, Innoveng a Ecolab. Papierový program je vlastnej značky Trend a tiež od renomovaných výrobcov Bulkysoft, Tork, Wepa a iné.

 
    Pre používanie hygienického papiera a čistiacich prostriedkov zabezpečujeme zásobníky a dávkovacie zariadenia Trend ( pre štandardné rozmery výrobkov ) Tork  ( pre systémové produkty ).  U oboch značiek je prvoradá vysoká kvalita a zabezpečenie úspory. Pre široký okruh klientov a zvlášť pre upratovacie spoločnosti zabezpečujeme prostriedky a náradie pre výkon čistiacich prác od renomovaných výrobcov Vileda professional, Vikan Professional a Cleanex.

    O kvalite našich služieb hovorí zoznam ( takmer 3000 ) našich spokojných zákazníkov medzi ktoré patrí: Dopravný podnik Bratislava, Hlavné mesto Bratislava, Ministerstvo obrany SR, Minit Slovakia, Lenovo, Správa dipl. zboru MZ, Železnice SR, STU Bratislava, Slovnaft, Strabag, Slovak Telekom, Uni Credit bank, OTP Banka, Poštová Banka, Daňové úrady, Slovakia Ring, Slov lieč kúpele Tren. Teplice, Kúpele Turč. Teplice, Thermal DS a Veľký Meder, Fak nemocnica Trnava, Wertheim , 12x Dom sociálnych služieb v BA,NR,KN kraji a mnohé ďalšie.
 
     Spoločnosť má administratívne priestory v Bratislave na Prešovskej ulici a distribučný sklad v Dunajskej Strede. V regiónoch Slovenska zabezpečujú rýchlu dodávku pre klientov naši partneri pokiaľ sú špecifické požiadavky na rýchlu dodávku v neštandardnom čase.  Dodávku tovaru zabezpečujeme vlastnou dopravou ( 2 x IVECO do 7,5 t, 4x VW Crafter 3,5 t a 10 xVW Caddy ) v pravidelných týždenných rozvozoch alebo podľa potreby v spolupráci s partnerskou firmou TOPTRANS. Klientom poradí 8 pravidelne školených obchodných zástupcov v otázkach efektívneho používanie čistiacich a hygienických prostriedkov.
 
    Vážený klient, pripravíme pre Vás alebo Vašu spoločnosť veľmi atraktívne podmienky na dodávku hygienického papiera , čistiacich prostriedkov ,zásobníkov a dávkovačov pre štandardné aj systémové produkty ako aj pracovné stroje, náradie a prostriedky na výkon čistoty a údržby. V katalógu nájdete sortiment našich najčastejšie dodávaných produktov s technickými popismi. Samozrejmosťou je, že všetky produkty majú platnú kartu bezpečnostných údajov a registrácie v zmysle národných legislatívnych predpisov. Sortiment je oveľa širší a môžeme ich odprezentovať pri návšteve u Vás. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám obratom odpovieme. Urobíme všetko pre úspech aby sme sa stali Vašimi dodávateľmi a boli spokojní s kvalitou aj cenou.
 
S úctou
Anna Bugárová, konateľka